Behöver du supporthjälp?

Support mån-fre: 09:00-12:00, 13:00-16:00

0470 - 72 33 51 support@hldesign.se

Mer om oss

Om HL Design Jobba hos oss

Henrik Löwenadler
0470 - 723 354

VD

henrik@hldesign.se

Robin Melldén
076 107 32 18

Kontorschef & Projektledare

robin@hldesign.se

Malin Rosberg Gustafsson

Projektledare

malin@hldesign.se

Mattias Söderberg
070 - 639 96 09

Digital Marketing Manager

mattias@hldesign.se

William Wester
070 860 09 80

Account Manager

william@hldesign.se

Eric Mård Löwenadler

Försäljning / kundtjänst

eric@hldesign.se

Katrine Kolström

UI Designer/Grafisk Designer

katrine@hldesign.se

Emmy Nilsson

UX Designer

emmy@hldesign.se

Armend Azemi

Webbutvecklare - Frontend

armend@hldesign.se

Marylin Gyllenbris

Webbutvecklare - Frontend

marylin@hldesign.se

Ulrik Långström

Webbutvecklare - Backend

ulrik@hldesign.se

Kailash Chowdary

Industrial PhD

kailash@hldesign.se

Nyfikna på hur vi kan göra er framgångsrika?

Prata webb med oss