Behöver du supporthjälp?

Support mån-fre: 09:00-12:00, 13:00-16:00

0470 - 72 33 51 support@hldesign.se

Mer om oss

Om HL Design Jobba hos oss

Henrik Löwenadler
0470 - 723 354

VD

henrik@hldesign.se

Malin Rosberg Gustafsson
0470 - 723 337

Kontorschef & Projektledare

malin@hldesign.se

Mats Karlsson
0704167782

Marknads- och försäljningschef

mats.karlsson@hldesign.se

Valentina Iskandar Sallo
073-512 83 52

Redaktör

valentina@hldesign.se

Ulrik Långström

Webbutvecklare - Backend

ulrik@hldesign.se

Tobias Sandelius

Webbutvecklare - Backend

tobias@hldesign.se

Isabelle Borgman

Webbutvecklare - Frontend

isabelle.borgman@hldesign.se

Valentina Palma

Webbutvecklare - Frontend

valentina.palma@hldesign.se

Nyfikna på hur vi kan göra er framgångsrika?

Prata webb med oss