Behöver du supporthjälp?

Support mån-fre: 09:00-12:00, 13:00-16:00

0470 - 72 33 51 support@hldesign.se

Mer om oss

Om HL Design Jobba hos oss

Henrik Löwenadler
0470 - 723 354

VD

henrik@hldesign.se

Malin Rosberg Gustafsson
0470 - 723 337

Kontorschef & Projektledare

malin@hldesign.se

Sebastian Nilsson
0470 - 723 558

Affärsutvecklare

sebastian@hldesign.se

Valentina Iskandar
073-512 83 52

Redaktör

valentina@hldesign.se

Isabelle Björklund

Grafisk formgivare

isabelle@hldesign.se

Ulrik Långström

Webbutvecklare - Backend

ulrik@hldesign.se

Tobias Sandelius

Webbutvecklare - Backend

tobias@hldesign.se

Isabelle Borgman

Webbutvecklare - Frontend

isabelle.borgman@hldesign.se

Samwel Munga

Webbutvecklare - Frontend

samwel@hldesign.se

Nyfikna på hur vi kan göra er framgångsrika?

Prata webb med oss