Behöver du supporthjälp?

Support mån-fre: 09:00-12:00, 13:00-16:00

0470 - 72 33 51 support@hldesign.se

Mer om oss

Om HL Design Jobba hos oss

Henrik Löwenadler
0470 - 723 354

VD

henrik@hldesign.se

Mats Karlsson
070 - 416 77 82

Marknads- och försäljningschef

mats.karlsson@hldesign.se

Robin Melldén
076 - 107 32 18

Kontorschef & Projektledare

robin@hldesign.se

William Wester
070 - 860 09 80

Account manager

william@hldesign.se

Eric Mård Löwenadler

Försäljning / kundtjänst

eric@hldesign.se

Emmy Nilsson

UX/UI Designer

emmy@hldesign.se

Isabelle Borgman

Webbutvecklare - Frontend

isabelle.borgman@hldesign.se

Ulrik Långström

Webbutvecklare - Backend

ulrik@hldesign.se

Tobias Sandelius

Webbutvecklare - Backend

tobias@hldesign.se

Malin Rosberg Gustafsson

Föräldraledig

malin@hldesign.se

Nyfikna på hur vi kan göra er framgångsrika?

Prata webb med oss